O mnie

Barberdog Zlata

Nazywam się Nataliia Sosedko i jestem Certyfikowanym Groomerem. Nieustannie poszerzam i doskonalę swoje umiejętności oraz wiedzę w tej dziedzinie.

Od zawsze psy to moja pasja, posiadam 2 osobiście czworonogów, którzy są całym moim światem i z tej miłości zrodził się pomysł na otwarcie salony Groomerskiego na Warszawskiej Pradze.

Nasze usługi

Pielęgnacja psa – Warszawa Wawer

Szukasz sprawdzonego i dobrego psiego fryzjera na Wawrze, który doskonale zadba o twojego pupila? Trafiłeś pod dobry adres! Nasz salon, który mieści się na warszawskiej Pradze to miejsce, w którym pielęgnacja twojego pupila to pełne SPA, dzięki któremu czworonóg poczuje się iście królewsko.

W naszym salonie fryzjerskim dla psów zajmujemy się:

  • czesaniem splątanej sierści;
  • czyszczeniem uszu;
  • obcinaniem pazurów;
  • czyszczeniem zębów
  • kąpielą z suszeniem;
  • trymowaniem;
  • SPA dla łap.

Zapraszamy do nas zarówno właścicieli psów, jak i kotów, małych i dużych ras. Dzięki stosowaniu odpowiednich kosmetyków, które są łagodne dla skóry i sierści pupili z naszych usług skorzystać mogą także szczeniaki.

Salon fryzjerski dla psów – Wawer

Psi fryzjer na Pradze to miejsce, w którym twój pupil poczuje się niczym na królewskim dworze. Nasz groomer zadba nie tylko o idealnie przystrzyżoną sierść, ale również o pełną pielęgnację psa, do której zalicza się też obcinanie pazurów, czyszczenie uszu oraz SPA dla łap, szczególnie ważne po śnieżnej zimie.

Fryzjer dla psa to doskonałe miejsce dla każdego właściciela czworonogów. Naszą pracę wykonujemy z pasją, dlatego też doskonale rozumiemy potrzeby twojego pupila!

Psi fryzjer – Wawer

Do naszego salonu groomerskiego na Pradze zapraszamy również właścicieli kotów, nie tylko psów! Wiemy, że właściwa pielęgnacja jest istotna dla każdego czworonoga! Jeśli twój pupil posiada długą sierść, pamiętaj że strzyżenie czy czyszczenie uszu to nie tylko zabieg beauty, ale również zdrowotny – zbyt długa i splątana sierść utrudnia codzienne funkcjonowanie.

Fryzjer dla psa to nie tylko kwestia urody – właściwa pielęgnacja sierści to również zapobieganie chorobom skóry czy insektom, do jakich zalicza się między innymi pchły. Czy warto odwiedzać groomera? Zdecydowanie tak – a twój czworonożny przyjaciel z pewnością ci za to podziękuje!