O mnie

Barberdog Zlata

Nazywam się Nataliia Sosedko i jestem Certyfikowanym Groomerem. Nieustannie poszerzam i doskonalę swoje umiejętności oraz wiedzę w tej dziedzinie.

Od zawsze psy to moja pasja, posiadam 2 osobiście czworonogów, którzy są całym moim światem i z tej miłości zrodził się pomysł na otwarcie salony Groomerskiego na Warszawskiej Pradze.

Nasze usługi

Psi fryzjer Gocław

Właściwa pielęgnacja psa, jak i kota jest bardzo istotna, aby wspomóc dobre samopoczucie futrzaka. Wiele zwierzaków wymaga regularnego przycinania sierści, która utrudnia im codzienne funkcjonowanie – szczególnie jeśli są posiadaczami długiego włosa. Ale pielęgnacja, to również:

  • czesanie splątanej sierści;
  • czyszczenie uszu;
  • obcinanie pazurów;
  • czyszczenie zębów
  • kąpiel z suszeniem;
  • trymowanie;
  • SPA dla łap.

Dlatego też, do naszego salonu fryzjerskiego dla psów zapraszamy wszystkie czworonogi, zarówno małych, jak i dużych ras. Nasz fryzjer otwarty jest również dla szczeniaków, dzięki czemu od samego początku będą one zaznajomione z zabiegami pielęgnacyjnymi.

Groomer Gocław

Nasz salon fryzjerski dla psów i kotów mieści się na warszawskiej Pradze, skąd blisko z sąsiadujących dzielnic. Z przyjemnością zajmiemy się twoim pupilem, szczególnie że dla nas praca to również pasja. Doskonałe podejście do zwierząt sprawia, że szybko łapiemy nić porozumienia, a pielęgnacja psa odbywa się we wzajemnym szacunku i z miłością.

Dzięki właściwej pielęgnacji, twój czworonóg nie tylko będzie się cudownie prezentował, ale przede wszystkim cieszył znakomitym zdrowiem. Salon fryzjerski dla psów zapewnia pełny pakiet usług, dzięki którym twój pupil będzie odczuwał większy komfort. Strzyżenie oraz kąpiel to zabiegi nie tylko upiększające, ale również prozdrowotne – zapobiegają chorobom skóry, ale także pchłom i wszom, które mogą zagnieździć się w brudnej sierści.

Salon fryzjerski dla psów i kotów

Fryzjer dla psa to również SPA dla twojego pupila – po zimie łapy twojego psa wymagają odpowiedniej pielęgnacji, szczególnie że były narażone na trudne warunki atmosferyczne oraz mechaniczne, jak działanie soli.

Dzięki pielęgnacji psa w naszym salonie twój pupil będzie w pełni szczęśliwy. Nie wahaj się i odwiedź nasz salon już dzisiaj!